Rychlý kontakt

Sídlo a provozovna Mladá Boleslav:
    Pod Borkem 319,
    293 01 Mladá Boleslav

                 tel.: +420 326 700 666
                 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní údaje

crproject

Profil společnosti 

Společnost CR Project s.r.o. je projektová, konzultační a inženýrská kancelář, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury malých a středních měst, jakož i velkých územních celků.

Pro své zákazníky firma zajišťuje konzultace a všechny druhy studií, zpracování projektových dokumentací včetně provedení potřebných průzkumů, zajištění navazující inženýrské činnosti a konečně i stavebního dozoru při realizaci stavby. 

 


Pojištění

CR Project s.r.o. přes svou makléřskou organizaci má sjednáno pojištění za škody způsobené objednateli při plnění zakázek. Rovněž všichni zaměstnanci jsou vedeni k uzavření pojistných smluv k zajištění pokrytí případných škod z jejich pracovní činnosti. 

 

 Technické a materiální vybavení

Pracoviště firmy je vybaveno nejmodernější výpočetní technikou, která spolu s vysokou odbornou specializací pracovníků umožňuje řešit technicky vysoce náročné druhy staveb v oblasti působnosti naší kanceláře.

Firma pravidelně obnovuje nejen hardwarové, rovněž i softwarové vybavení pro zajištění kompatibility našich dat s okolním prostředím. Rovněž měřící technika je pravidelně certifikována a ověřována dle principů a zásad platných certifikátů.

OrganizačníSchema2021

 

 

 Organizační struktura

Přehledové schéma řízení organizace určuje jednotlivé vztahy nadřízenosti a podřízenosti v organizaci CR Project s.r.o.:  

 

 GDPR

Prohlášení o zpracování osobních údajů